naprawa telefon

Naprawa wyświetlacza w IPhone – ile kosztuje?

Naprawa wyświetlacza IPhone to szereg różnorodnych procesów, które należy podjąć, aby telefon mógł funkcjonować. Należy liczyć się z określoną ceną, która obejmuje między innymi dokładną pielęgnację całego urządzenia. Ile może to kosztować? Eksperci wyjaśniają.

zamowienia

Bezdotykowy odbiór paczki od kuriera – wszystko, co musisz wiedzieć

Zakupy przez internet coraz częściej zastępują tradycyjne sprawunki w sklepie stacjonarnym, a to wiąże się z koniecznością dostawy. Jeśli zamawiasz produkty do Paczkomatu, nie musisz spotykać się z kurierem. Co jednak w sytuacji, kiedy Twoje zamówienie ma być dostarczone do domu czy mieszkania? Okazuje się, że możesz odbierać paczki bezdotykowo, a my wyjaśniamy, jak to zrobić.

komunikacja w firmie

Jak sprawnie komunikować się w firmie w czasie pandemii?

Pandemia wymusiła bardzo duże zmiany na rynku pracowniczym. Zarządzanie firmą, zwłaszcza wtedy, gdy jest w niej zatrudniona duża liczba pracowników zdecydowanie jest o wiele trudniejsza, niż przed wirusem. Rozwiązaniem, które cieszy się dużą popularnością są oczywiście systemy, które pozwalają na zdalną komunikację.

Wybór powerbanku

Jaki powerbank wybrać? Doradzamy, jakie parametry powinien mieć dobry model

Wakacje to sezon wyjazdów i wypoczynku w miejscach bliskich naturze a przy tym dalekich cywilizacji. Wybierając się na kilkudniowy festiwal, biwak w środku lasu czy wypad w góry, rezygnujemy z samochodów, zmywarek i telewizji, najczęściej jednak zabieramy ze sobą aparat i smartfona. By już po jednym dniu intensywnego użytkowania nie stały się bezużyteczne, warto zabrać ze sobą dobrego powerbanka.

Szyfrowanie wiadomości

Przegląd aplikacji szyfrujących wiadomości – którą wybrać?

Aktywni użytkownicy sieci stają się coraz bardziej świadomi niebezpieczeństw związanych z prywatnością, czyhających na nas z każdej strony. Stale słyszymy o nowych atakach hakerskich, dających dostęp cyberprzestępcom do naszych informacji osobistych. Z brakiem prywatności wiąże się nie tylko korzystanie z portali społecznościowych, ale także komunikatorów. Ciekawym rozwiązaniem okazują się aplikacje szyfrujące wiadomości.

Komunikator Discord

Discord – czym jest ten komunikator i z czego wynika jego popularność?

Okres pandemii to czas, w którym większa część życia ludzi na całym świecie stanęła w miejscu. Tym samym wpłynął na rozwój i zwiększenie naszej aktywności w sieci. Ostatnimi czasy wyjątkową popularność zyskał między innymi komunikator Discord; wyjaśniamy, czym jest i jak różni się od klasycznych już Messengera czy WhatsAppa.

Mięso z drukarki 3D

Mięso z drukarki 3D? KFC w najbliższym czasie nas zaskoczy

Technologia i tempo jej rozwoju zaskakuje na każdym kroku, dając niesamowite możliwości. Bardzo chętnie korzysta z nich sieć fastfoodów KFC; dotychczas oferowano w niej między innymi kubełki z kurczakiem wyposażone w ładowarkę do smartfonów. Firma postanowiła pójść o krok dalej: przetestować możliwość drukowania mięsa za pomocą biodrukarek 3D.

Cyber oszustwa

Cyberbezpieczeństwo: metoda „na wnuczka” na starszych, a „na Netflixa” na młodszych

Cyberprzestępcy stale szukają nowych kanałów wyłudzania pieniędzy od użytkowników sieci. Doskonałym źródłem nielegalnego pozyskiwania pieniędzy okazał się ostatnimi czasy Netflix, liczący w samej Polsce ponad 5 milionów użytkowników. Jeśli dostaliście maila z informacją, że „Twoje konto Netflix zostało zawieszone”, sprawdźcie, czy nie padliście ofiarą oszustwa.

5 trendów technologicznych na 2020 rok, które pomogą zmienić miasta w smart city

Coraz więcej mówi się o rozwoju miast w kontekście ich przemiany w smart city. Najważniejszym aspektem tej transformacji jest technologia – to właśnie ona może sprawić, że aglomeracje staną się bezpieczniejsze, a ich mieszkańcy bardziej mobilni. W 2020 roku kluczowe znaczenie w tym zakresie będzie miała przede wszystkim analiza na krawędzi sieci oraz wykorzystanie chmur prywatnych i hybrydowych.