paczki inpost

Wysyłaj paczki bez etykiety z aplikacją InPost Mobile!

Nadawanie przesyłek bez etykiety jest już możliwe w aplikacji InPost Mobile – tak, to koniec z drukowaniem i zbędnymi kolejkami. Wprowadzenie nadań do aplikacji pozwala wysyłać paczki szybko, wygodnie i – co najważniejsze – 24/7 i w dowolnym Paczkomacie. To prawdziwy game changer, który przenosi czynność wysyłania przesyłek na zupełnie inny poziom.

aranzacja garazu

Aranżacja garażu. Na co zwracać uwagę?

Garaż to zdecydowanie to miejsce, które wymaga od nas kreatywności oraz stosowania rozwiązań, które sprawią, że wnętrze będzie funkcjonalne, przestronne, komfortowe w użytkowaniu oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Na co zwracać uwagę, aby być zadowolonym z pomieszczenia?

Biuro dla firmy

Małe biuro dla firmy usługowej. Jakie rozwiązanie wybrać?


Coraz więcej firm, szukając oszczędności pragnie zmienić biuro na mniejsze, a tym samym zmniejszyć koszty utrzymania. Takie rozwiązanie jest jak najbardziej zasadne i pozwala zmniejszać koszty działalności gospodarczej, nie zmniejszając jednak funkcjonalności firmy.

Remont domu

Remont domu – kiedy sięgnąć po rusztowanie budowlane?

Słowo „remont” u wielu z nas budzi negatywne emocje, czemu trudno się dziwić. Prace modernizacyjne potrafią skutecznie utrudnić życie codziennie, a na domiar złego wymagają sporych nakładów czasowych i finansowych. Odkładanie generalnego remontu w nieskończoność nie przynosi żadnych korzyści poza nawarstwianiem się kolejnych elementów wymagających naprawy. Dlatego warto jak najszybciej zaplanować odświeżenie wnętrza domu czy wzmocnienie konstrukcji budynku, do czego może przydać się rusztowanie ramowe. Kiedy zatem warto sięgnąć po rusztowanie budowlane?

Torba narzędziowa

Jaką torbę narzędziową wybrać?

Torby na narzędzia mają długą historię – pierwsze stosowano pewnie jeszcze w epoce kamienia. Na początku XX wieku bardzo popularne były torby szyte z grubej skóry. Potem jednak, od lat 60-tych, upowszechniły się skrzynki z tworzyw sztucznych. Torby odeszły do lamusa. Teraz jednak znowu przechodzą swój renesans. Dobrze dobrana torba narzędziowa potrafi być bardzo wygodna w codziennym użytkowaniu, podczas gdy plastikowa skrzynka wciąż obija się nam o nogi.

Cateringi dietetyczne

Szturm na cateringi dietetyczne. Z nowym rokiem Polacy chcą się zdrowiej odżywiać

Styczeń jest dla cateringów dietetycznych tym, czym grudzień dla sklepów i galerii handlowych. Obroty wzrastają kilkukrotnie, a to pokazuje, że nasze noworoczne postanowienia napędzają sprzedaż nie tylko siłowniom i centrom fitness, ale wszystkim branżom związanym ze zdrowym stylem życia. Cateringi…