lowiectwo

Łowiectwo podwodne – woda i adrenalina

Łowiectwo podwodne, czyli spearfishing, to sport, który w Polsce jest dopiero odkrywany. Za granicą cieszy się on natomiast ogromną popularnością z zwłaszcza w krajach Śródziemnomorskim oraz wszędzie tam, gdzie fauna morska dopisuje. Pływanie na wstrzymanym oddechu połączone z elementami polowania dostarcza bardzo dużo emocji, oraz adrenaliny. Poznaj tajniki tego sportu i przekonaj się, że Ty również możesz rozpocząć swoją przygodę.

Edukacyjne zabawy z dziećmi

Edukacyjne zabawy z dziećmi – jak organizować im czas, aby się nie nudziły?

Zamknięte w domu dzieci bardzo szybko zaczynają się nudzić. Aby zapewnić im ciągły rozwój, a dodatkowo zajęcie, które im się spodoba, warto pomyśleć o zorganizowaniu zabaw edukacyjnych, które połączą naukę z zabawą i zajmą Twoje potomstwo na długie godziny. Poniżej kilka prostych pomysłów, które możesz wcielić w życie bez konieczności kupowania drogich gadżetów.

Niedobór witaminy D

Niedobór witaminy D – jak wpływa na zdrowie?

Niedobór witaminy D doskwiera aż 90% Polaków. To więc powszechny problem, z którego często nie zdajemy sobie sprawy, nieświadomi tego, jak wiele z odczuwanych przez nas dolegliwości jest właśnie z nią związanych. Wyjaśniamy, dlaczego warto suplementować witaminę D.

Podróżowanie w pandemię

Podróżowanie w czasie pandemii – jak zorganizować wakacje?

Okres urlopowy trwa w najlepsze. Pomimo trudnej sytuacji, na pewno chcesz odpocząć od pracy i obowiązków. Jak zachować bezpieczeństwo podróżując w czasie pandemii i co zrobić, aby dobrze się bawić i zrelaksować się pomimo trudnej sytuacji? Postaramy się znaleźć odpowiednie rozwiązania!

Minimalizm

Minimalizm – nowy trend, który sprawi, że Twoje życie będzie prostsze

Otaczamy się ogromną ilością rzeczy. Często są to mało wartościowe, kupione pod wpływem impulsu przedmioty, które zajmują przestrzeń w mieszkaniu. Na ratunek zagraconym czterem ścianą przychodzi filozofia minimalizmu. Co to takiego i jak wprowadzić w życie proste zasady, które pozwolą Ci na ograniczenie gromadzenia rzeczy w Twoim otoczeniu.

Prezent dla mamy

Jaki prezent dla świeżo upieczonej mamy? Podpowiadamy

Przyjście na świat nowego członka rodziny to wielkie wydarzenie – potrzebuje on nie tylko dużej dawki uwagi, ale również niezbędnych gadżetów. W tym całym zachwycie nad małym człowiekiem warto poświęcić trochę czasu też mamie, która na pewno docenić każdy rodzaj pomocy. Jaki prezent wybrać dla młodej mamy? Podpowiadamy, co może się jej spodobać.

Pobudzenie bez kawy

Poranne pobudzenie bez kawy – czy to możliwe?

Picie kawy dla niektórych jest prawdziwym rytuałem i niezbędnym elementem relaksu. Dla innych to wyłącznie sposób na poranne pobudzenie organizmu przed pracą czy dniem pełnym nauki do sesji. W obu przypadkach często dochodzimy do momentu, w którym czujemy, że ten aromatyczny napój przestaje działać tak mocno, jak na początku. Przedstawiamy kilka alternatyw, które doskonale zastąpią kawę o poranku.

Zero waste

Życie w stylu zero waste – od czego rozpocząć swoją przygodę z ekologią?

Coraz więcej osób deklaruje, że stara się zmieniać swoje nawyki zakupowe, a wszelkie decyzje podejmują w taki sposób, aby nie szkodzić i nie doprowadzać do jeszcze większego zniszczenia środowiska naturalnego. Jeżeli Ty również chcesz mieć mniejszy wpływ na zanieczyszczanie planety, zacznij od tych prostych kroków.

Wygodne spacery z wózkiem spacerowym

Funkcjonalny wózek wielofunkcyjny, to niewątpliwie narzędzie rodzica, które na co dzień wspaniale służy na co dzień. Z upływu czasu, kiedy dziecko jest coraz większe, rodzice przenoszą malucha do wygodnej i funkcjonalnej spacerówki. Czasem niektóre z dzieci, chętnie dźwigają już dźwigają główkę, kiedy mają około pół roku, dźwigają też już plecki, chcąc widzieć więcej, to dobry znak, że czas na zmianę dotychczasowego wózka.

Romantyczna kolacja walentynkowa

Romantyczna kolacja walentynkowa: jak ją zorganizować?

Walentynki to okazja do spędzenia czasu z ukochaną osobą w wyjątkowy sposób. W tym roku postaw na samodzielne przygotowanie niespodzianki w postaci pysznej kolacji oraz uroczych aranżacji wnętrza. Przekonaj się, że to wspólne chwile i mile spędzony wieczór mają największą…