Wygodne spacery z wózkiem spacerowym

Funkcjonalny wózek wielofunkcyjny, to niewątpliwie narzędzie rodzica, które na co dzień wspaniale służy na co dzień. Z upływu czasu, kiedy dziecko jest coraz większe, rodzice przenoszą malucha do wygodnej i funkcjonalnej spacerówki. Czasem niektóre z dzieci, chętnie dźwigają już dźwigają główkę, kiedy mają około pół roku, dźwigają też już plecki, chcąc widzieć więcej, to dobry znak, że czas na zmianę dotychczasowego wózka.

Wybór nowoczesnych i praktycznych wózków spacerowych jest obecnie bardzo duży, każdy rodzic może znaleźć coś odpowiedniego dla dziecka i siebie, żeby korzystanie z wózka było przez lata przyjemne. Kupując odpowiedni wózek spacerowy, należy zwrócić uwagę na jego parametry,  siedzisko, komfortową rączkę, dużą budkę, pałąk zabezpieczający, koła, kosz na zakupy i to w jaki sposób prowadzi się spacerówkę w terenie.

Wózek Kinderkraft Grande to wózek znanej, renomowanej polskiej firmy, przeznaczony dla każdego małego wiercipięty, gdyż wyposażona jest w szerokie oraz wygodne siedzisko, które przypomina materacyk dziecięcy. Jest on wykonany bardziej z twardszego materiału, dodatkowo uzupełniony jest pięciopunktowymi pasami zabezpieczającymi. Oparcie wózka można regulować w kilku pozycjach sięgając aż płaskiej pozycji, co umożliwi dziecku komfortowy, błogi odpoczynek w każdej chwili na spacerze. Materiał wózka jak wszystko, co służy na co dzień, może być narażony na brud, jednak wyżłobione w siedzisku wgłębienia, pomogą rodzicom w utrzymaniu wózka w czystości, w łatwy sposób można przetrzeć te miejsca wilgotną szmatką. Podnóżek wózka jest regulowany, dzięki temu dziecko może wygodnie opierać nóżki w czasie spacerku.

Kinderkraft Grande posiada niezwykłą zaletę, jest on bardzo prosty i komfortowy w składaniu, w którym siedzisko może zostać na miejscu, wystarczy tylko pociągnąć za uchwyt i złożyć wózek jednym pociągnięciem. Złożony w taki sposób wózek posiada kompaktowe rozmiary, co umożliwia przechowywanie wózka w małych przestrzeniach np.: w bagażniku samochodu.

Jednym z ważniejszych czynników jest to, że wózek Kinderkraft Grande posiada aż 4 skrętne amortyzowane, niezwykle koła. Sprawia to, że prowadzenie wózka staje się bardzo przyjemne, nie sprawia żadnych problemów w prowadzeniu na żadnej wyboistej, żwirowej czy mokrej powierzchni. Dlatego też spacery z Kinderkraft Grande mogą być przyjemną codziennością dla dziecka i opiekuna. Materiały, które zostały użyte do produkcji wózka Grande, to wysokiej jakości produkty.

Dodaj komentarz