Balony z helem – jak je wykorzystać?

balony z helem

Balony to nieodzowny element dekoracyjny każdej imprezy. Niezależnie od tego czy to impreza dla dzieci, czy impreza dorosłych. Balony z helem to świetny pomysł na dekorację na chrzciny, komunię, urodziny czy przyjęcie weselne. Jak wykorzystać balony z helem?

Pomysły na wykorzystanie balonów z helem

Balony z helem można wykorzystać na wiele sposobów. Dekoracje możemy przygotować sami lub zwrócić się z prośbą o pomoc do profesjonalnego sklepu, sprzedającego balony z helem w Luboniu, czy innym polskim mieście. Jeśli decydujemy się sami przygotować dekoracje z balonów, możemy zrobić balony ze zdjęciami. Jak to zrobić? To proste, do balonów z helem przywiązujemy wstążki, a następnie do nich zdjęcia. To idealna dekoracja na urodziny, rocznice czy wesela – za pomocą tak przygotowanych balonów można przedstawić historię jubilata od urodzenia do dzisiaj, historię pary zawierającej małżeństwo.

Kolejny pomysł to balony z niespodzianką. Przed napompowaniem balu z helem, wystarczy wsypać do niego konfetti, następnie nadmuchać balony. Po ich przebiciu nastąpi deszcz konfetti. Świecące balony również sprawdzą się jako dekoracja przyjęć urodzinowych czy wieczorów panieńskich i kawalerskich. Przed napompowaniem warto włożyć do wnętrza bezprzewodowe światełka LED. Po napełnieniu balonów helem, będą wznosiły się w powietrze i pięknie świeciły.

Dekoracje z balonów – gdzie je wykorzystać?

Dekoracje z balonów to świetny sposób na odmienienie wnętrza. Sprawdzą się do dekoracji dziecięcego pokoju na urodziny pociechy, ozdobią salę weselną czy restaurację, w której odbędzie się przyjęcie z okazji chrztu czy komunii. Dekoracje kościoła na ślub w Luboniu z wykorzystaniem balonów z helem to najnowszy trend, który zyskuje coraz większą popularność.

Balonowe dekoracje, czy to z balonowych literek, cyferek czy balonów standardowych wyglądają bardzo elegancko, zwłaszcza jak doda się do nich dodatki w postaci kwiatów. Pamiętajmy jednak, że we wszystkim ważny jest umiar i nie można przesadzić z balonami, by dekoracja nie była kiczowata.

Dodaj komentarz